Fotograf na 14.9.2019 u rybníka nedaleko Slaného

Hledám fotografa pro naší svatbu u rybníka nedaleko Slaného. Najde se někdo, kdo má ještě volný termín?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojím se s nabídkou. Ukázky, ceny a balíčky najdete na našem facebooku a webu. Kidné zařizování :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jeden z mála termínů, který mám volný. Podívejte se prosím na můj web, odkaz najdete pod vloženou fotografii. Bližší podrobnosti si případně napíšeme v SZ nebo přes formulář na webu. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, termín se mi zrovna pár dní zpátky uvolnil. Jsem z Prahy, kousek od Kladna, tímpádem bez cestovného ;-) Mrkněte na mé webovky a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád vám svatbu nafotím. Termín mám volný a do Slaného kousek. Fotím reportážně - věrně, opravdově a přirozeně. Nijak nearanžuju ani nezasahuju do dění. Svůj přístup více popisuju u sebe na webu. Jestli se vám to bude líbit a moje fotky vám padnou do oka, kontaktujte mě přes SZ a domluvíme se. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím mám ještě volno :) Napište mi a můžeme se domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na FB - Foto - By Green
Odpovědět
Profilova fotka
Rada vám svatbu nafotim, objednávku můžeme vyřídit po mailu petra@svatebnifoto.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?