Fotograf na 14.9.2019, Trutnov

Dobrý den , nemáte někdo doporučení na dobrého fotografa na 14.9.2019?? Svatba bude v Trutnově u Peti buků Předem moc děkuji za odpovědi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@jujka1990 Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Dobrý den, Vámi vybraný termín mám stále volný a proto bych Vám ráda nabídla své služby. Veškeré podrobnosti naleznete na mých webových stránkách. Více informací Vám zasílám do zprávy. Děkuji, přeji krásnou středu. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
@jujka1990 Milá nevěsto, termín mám volný a rád Vám svatební den vyfotografuji. Cenovou nabídku posílám do SZ. Hezké dny Jarda Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@jujka1990 Dobrý den. Rád Vám svatbu nafotím, pokud se Vám fotky v galerii líbí a budete mít zájem. Zatím přeji hezký den. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
@jujka1990 Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme :) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ve Váš svatební termín mám ještě volno a ráda Vám svatbu nafotím. Přikládám pár fotek z letošní jarní svatby a více informací najdete u mě na webu. Případně ceník Vám ráda zašlu do zprávy. Hezký den, Dominika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda vám svatbu nafotografuji. Koukněte na mé sránky, kde najdete veškeré informace a případně mi napište, jakou máte představu:) Zdravím, Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?