Menu Forum

Fotograf na 14.6.2014? Z Hradce Králové nebo Pardubic

18. zář 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
misaa85
Registrovala se 11. září 2013 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 4. července 2014
    Jiráskovy sady, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
misaa85
Registrovala se 11. září 2013 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 4. července 2014
    Jiráskovy sady, Region Hradec Králové
 Ahoj holky. Neznáte nějakého šikovného a kreativního fotografa? Většina má 14.6. už obsazenoemoticon Děkuju
17. zář 2013 v 19:59  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ixka
225
Registrovala se 30. července 2009 na beremese.cz. Přidala 200 příspěvků a 5 alb. Má 20 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 22. června 2013
    Zákolany, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
ixka
225
Registrovala se 30. července 2009 na beremese.cz. Přidala 200 příspěvků a 5 alb. Má 20 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 22. června 2013
    Zákolany, Region Kladno
 Ve zprávě emoticon
17. zář 2013 ve 20:19  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 4 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 4 týdny)

@misaa85 Zdravím Vás. Teď si marně lámu hlavu, zda je dobré být většina a mít obsazeno, nebo naopak. emoticon Ale tak či tak, jsem z Hradce Králové a mám na 14. 6. 2014 prozatím volno. Mé portfolio naleznete v případě zájmu v odkazu hned pod tímto textem.

S pozdravem

Honza
17. zář 2013 ve 21:00  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (34 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (34 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

Foto a video - Region Brno
14
 Zdravím, zkuste Tomáše Kubelku. emoticon
18. zář 2013 ve 13:19  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí