Menu Forum

Fotograf na 14.6.2014? Z Hradce Králové nebo Pardubic

18. zář 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
misaa85
Registrovala se 11. září 2013 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 4. července 2014
    Jiráskovy sady, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
misaa85
Registrovala se 11. září 2013 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 4. července 2014
    Jiráskovy sady, Region Hradec Králové
 Ahoj holky. Neznáte nějakého šikovného a kreativního fotografa? Většina má 14.6. už obsazenoemoticon Děkuju
17. zář 2013 v 19:59  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ixka
213
Registrovala se 30. července 2009 na beremese.cz. Přidala 200 příspěvků a 5 alb. Má 18 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 22. června 2013
    Zákolany, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
ixka
213
Registrovala se 30. července 2009 na beremese.cz. Přidala 200 příspěvků a 5 alb. Má 18 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 22. června 2013
    Zákolany, Region Kladno
 Ve zprávě emoticon
17. zář 2013 ve 20:19  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@misaa85 Zdravím Vás. Teď si marně lámu hlavu, zda je dobré být většina a mít obsazeno, nebo naopak. emoticon Ale tak či tak, jsem z Hradce Králové a mám na 14. 6. 2014 prozatím volno. Mé portfolio naleznete v případě zájmu v odkazu hned pod tímto textem.

S pozdravem

Honza
17. zář 2013 ve 21:00  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

Foto a video - Region Brno
13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

Foto a video - Region Brno
13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

Zdravím, zkuste Tomáše Kubelku. emoticon
18. zář 2013 ve 13:19  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí