Fotograf na 13.8.2016

Ahojky,hledáme fotografa z okolí Rychnova nad Kněžnou,který by nafotil naši svatbu 13.8.2016 v 11:30 hodin na zámku v Rychnově nad Kněžnou.Protože budeme jen já,ženich a dva svědkové...čili málo nás,domluvili jsme se s přítelem na focení pouze obřadu.Zatím všechny, které jsme oslovili měli buď již obsazeno nebo mají jen balíčky.My bychom chtěli opravdu jen obřad a možná nějaké foto pak v zahradě....Prosím,pokud by se našel nějaký volný šikula,který by měl na dva šťastlivce čas určitě budeme rádi.Moc a moc děkujeme.Ája
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na mou práci.... případně se ozvěte :-). Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Rád přijedu. Posílám nabídku do SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat Váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia a ceníku na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Když se dohodneme, sepíšeme smlouvu a následně vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Na svatbě to potom není takový šok a zároveň si řekneme co je a není pro pěknou fotografii dobré a vhodné, zkusíme pózy. I z malinké svatby si můžete zachovat krásné portréty, je to památka na celý život. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?