Menu Forum

Fotograf na 11.9.2016 Bohumín+Dětmarovice, děkuji za nabídku

1. črc 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
tanulkad
Registrovala se 18. září 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
tanulkad
Registrovala se 18. září 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Bohumín+Dětmarovice, od 11 do 15 hod. děkuji za nabídku
1. črc 2016 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 3 týdny)

@tanulkad Dobrý den, vážně je termín 11. zaří, tj. neděle? emoticon Pokud ano, termín mám volný. Mé portfolio naleznete v odkazu hned pod tímto příspěvkem. Pokud Vás mé fotografie zaujmou, budu rád, když mě kontaktujete pro více informací.

S pozdravem a přáním příjemného víkendu, honza
1. črc 2016 ve 12:35  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (32 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (32 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

neděli bych měl volnou emoticon a kratšímu balíčku se nebráním (po sobotě). Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se pro cenovou kalkulaci a další info.

Filip
1. črc 2016 v 15:09  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
1. črc 2016 v 15:24 • kissrose