Fotograf na 1.8. 2015 Tachov

Ahoj všem, sháníme fotografa na 1.8. v Tachově. Nemáte někdo zkušenosti, tipy a nebo rovnou nabídky? Děkuji za každou zprávu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám nabídneme naše služby :) termín Vaší svatby máme ještě volný. Dovolím si Vám zaslat i interní zprávičku :) Budeme moc rádi, když se prozatím mrknete na naše webové stránky, najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy k jednotlivým svatebním balíčkům. Budeme se moc těšit. Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@kostinka Zdravím Vás, termín zatím volný. Info posílám interní poštou ;-) Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
@kostinka Krásný den! Termín Vaší svatby máme jako jeden z posledních letních ještě volný a Tachov jen kousek, takže k Vám rádi dorazíme. :-) Fotíme vždy ve dvou, bez počítání konkrétních hodin práce po celý den. Do interní zprávy zasílám konkrétní cenovou nabídku a každopádně přeji pohodové a příjemné přípravy svatby! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se vám moje práce líbí...kontaktujte mě. s pozdravem Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno máme :) veškeré informace (termíny, balíčky, obsah fotobalíčků, ceník) a aktuální tvorbu najdete na našem facebooku, případně webu. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Pokud Vás naše práce zaujme, ozvěte se! Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrá den, termín mám volný ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby svatebního focení. Ukázku můžete vidět, zde v mém profilu, nebo na mých stránkách. V připadně otázek mě stačí kontaktovat. Děkuji Jsem s pozdravem Honza Herch
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám také Váš termín zatím volný ;) Přeji hezký večer Vráťa :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám nabídnu své služby. Ceník naleznete na mém webu. Mějte se fajn. René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se přidávám k nabídkám :) Cena individuální dle domluvy, při včasném zaplacení zálohy sleva. Možnost předsvatebního focení (fotky se pak mohou promítat na hostině atd.), v zásobě mám (tajná) překvapení, která vždy potěší :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat a sepsat smlouvu. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé) Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?