Fotograf na 1.7.2016 Hranice?

Dobrý den, sháním fotografa svatby v pátek - 1.7.2016 v Hranicích na Moravě. Svatba bude malá, nešlo by o celodenní focení, jen cca. 4 h - vše na dohodě.... Za tipy a nabídky předem děkuji.
Odpovědět
Zkuste Michala Krusberského, je sice z Opavska, ale to není zas tak daleko :-). Byli jsme s ním moc spokojeni. Po svatbě nás fotil ještě 2x :-D Další fotky mám na profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
Rád budu Vaším fotografem, když Vás zaujmou mé fotografie. Na stránkách naleznete jak galerii tak informace o ceně a co v ní naleznete. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, termín mám zatím volný, takže jsem k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja jsem primo z Hranic na Morave a svatbu Vam rada nafotim :) Klidne se ozvete do zpravy budu rada :)
Odpovědět
Dobrý den, doporučuji Jana Dokoupila z Valašskéh Meziříčí. Často fotí svatby i v Hranicích. Cena za 4hodiny i s dojezdem a osobními konzultacemi je kolem 4000kč. Domluva i fotky jsou perfektní. Osobní stránky má bohužel v předělávání. Pokud budete mít zájem napište mu na email.
Odpovědět
Profilova fotka
Na požádání zašleme ceník, cestovné zdarma atd. Více na našem profilu nebo stránkách. Hezký den přeje tým AMAKA. Dále pokud můžeme doporučit, tak koukněte na náš blog: svatebni-bloger, je tam spousta zajímavých doporučení z naší dlouholeté praxe.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, daný termín mám volný, pokud budete chtít mě můžete kontaktovat S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a mohu Vám být k dispozici :) S přáním hezkého dne, Radim
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?