Fotograf Mikulov 2.7.2016

Dobrý den, prosím o nabídky na tento termín. Obřad bude ve 13h na zámecké terase. Fotografování bych si představovala někde ve vinicích a v zahradě zámku (pravděpodobně ještě před obřadem). Zatím nevím, jestli budeme chtít fotit jen obřad nebo i oběd s rautem. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásím volný termín! Do Mikulova si přeji jet fotit svatbu už dlouho, tak třeba se podaří :) Pokud by Vás moje práce zaujala (více na FB a webu), ozvěte se! Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín je u mě ještě volný, koukněte na stránky a pokud se Vám má práce i ceník bude zamlouvat, klidně se můžeme domluvit na spolupráci. Pokud by jste chtěli individuální balíček, dejte vědět co přesně budete chtít a můžeme se na to spolu podívat. Přeji krásný začátek víkendu :) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na můj web, který je uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici. Info mám na webových stránkách. A nebo stačí napsat/zavolat. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podobnou svatbu jsem loni v Mikulově fotil. Podívejte se na můj web. Váš termín už je jediný červencový volný :-) Přeji, ať najdete toho pravého fotografa!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?