Menu Forum

Fotograf Mikulov 2.7.2016

10. led 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
barnysekkk
1
Registrovala se 30. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
barnysekkk
1
Registrovala se 30. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den,
prosím o nabídky na tento termín. Obřad bude ve 13h na zámecké terase. Fotografování bych si představovala někde ve vinicích a v zahradě zámku (pravděpodobně ještě před obřadem). Zatím nevím, jestli budeme chtít fotit jen obřad nebo i oběd s rautem.
Děkuji
8. led v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
hlásím volný termín! Do Mikulova si přeji jet fotit svatbu už dlouho, tak třeba se podaří emoticon Pokud by Vás moje práce zaujala (více na FB a webu), ozvěte se!

Filip
8. led v 10:16  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
 Dobrý den, nabízím Vám své služby.
8. led v 11:56  •  www.oakphotography.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
tento termín je u mě ještě volný, koukněte na stránky a pokud se Vám má práce i ceník bude zamlouvat, klidně se můžeme domluvit na spolupráci. Pokud by jste chtěli individuální balíček, dejte vědět co přesně budete chtít a můžeme se na to spolu podívat.
Přeji krásný začátek víkendu emoticon
Lukáš
8. led ve 13:11  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný den,

termín mám volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na můj web, který je uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout.

Lukáš
LUMA PHOTO
8. led v 17:31  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, jsem Vám k dispozici. Info mám na webových stránkách. A nebo stačí napsat/zavolat. Pavel
10. led v 16:36  •  www.paveldufek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

Dobrý den, podobnou svatbu jsem loni v Mikulově fotil. Podívejte se na můj web. Váš termín už je jediný červencový volný emoticon Přeji, ať najdete toho pravého fotografa!
10. led ve 23:24  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí