Fotograf + kameraman na 17.8.2017 Praha a okolí

Dobrý den, hledáme fotografa a kameramana na 17.8.2017. Děkujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Kameramana bych také mohl sehnat. Klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Lukáš
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@kubola Dobrý večer, také přidávám svojí odpověď a rádi Vám natočíme a nafotíme Vaší svatbu, informace posílám do Vaší pošty, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, přikládám několik fotografií pro představu o stylu focení a bližší info připojím do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Děláme foto i video. nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín také zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Více info si Vám dovolím zaslat do sz. S pozdravem Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám ještě volný. S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, jsme mladí, krásní, děláme videa i zábavu. :-) Do zpráv Vám posílám více informací a cenovou nabídku. :-) Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video a automat na focení svatebních hostů s rychlým tiskem Fotobot. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a v případě zájmu jsem Vám tedy k dispozici :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?