Fotograf/kameraman 8.8.2015?

Křižanov, okres Žďár nad Sázavou
Odpovědět
Profilova fotka
@misicka2312 Krásný den! Termín máme v současnou chvíli volný a rádi Vám tak nabídneme naše kameramanské i fotografické služby. Jezdíme ve třech, bez potíží přivezeme i fotokoutek s pozadím a rekvizitami. :-) Konkrétní cenovou nabídku si dovoluji zaslat interní zprávou a zároveň přeji pohodové přípravy svatby! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misicka2312 Dobrý večer, často ve Vašem okolí natáčíme, třeba by Vás naše tvorba zaujala, kterou naleznete v odkaze pod tímto textem. Zabýváme se čistě videem, ale spolupracujeme i s řadou fotografů Jan Vlček (vlcekjan.cz), Tereza Vítová (photobyteresa.cz), manželé Pavlína a Martin Vlkovi (vlkfoto.cz) nebo Jiří Naller (jn.g6.cz). S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, podívejte se na web a profil zde na beremese.. S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Poslala jsem vám int. zprávičku. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme stále volný a rádi Vaši svatbu nafotíme. Jsme dva fotografové a manželka zajišťuje i vizáž. Určitě mrkněte na naše stránky. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Budu rad, kdyz navstivite muj profil nebo jeste lepe web, kde najdete i cenik. Vas termin mam zatim volny. Budu se tesit na pripadnou spolupraci Radim Hajek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín máme voľný, fotíme v zohranej dvojici a sme z Brna. Ak máte čas, mrknite na naše stránky prípadne FB :-) Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den. Včetně Videa...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici ;-) Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabízím fotografické práce, nebo video - služby za výhodné ceny. Více snímků najdete v mém profilu. Pokud máte zájem, kontaktujte mě. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
8.8 je nádherný datum, přesto zatím volno mám. Doprava není problém. Mrkněte na náš web do fotogalerie, nebo třeba jen do rad fotografa, které se hodí pro všechny nevěsty.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?