Fotograf/ka pro svatbu 7.7.2017 Sloup ( Blansko)

Profilova fotka
Asi už máme počáteční smůlu a odřekl nám svatbu fotograf. Snad se ještě někdo najde. ⭐️😕🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký večer. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @bejckova a to nemáte ve smlouvě, že se za sebe pokusí sehnat náhradu?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Navštivte prosím můj web, kde najdete portfolio. Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme také zatím volný :-) Mrkněte na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Více info zasíláme do soukromé zprávy. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a jsem z Brna, takže je to kousíček, ráda vám svatbu nafotografuji. Koukněte na mé stránky, kde najdete veškeré potřebné informace. Pěkný den, Šárka Hsara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den I ja se pridavam :D Vice info jsem poslala do zprav
Odpovědět
Doporučuji z vlastní zkušenosti Pavla Nejedlého :) www.pavelnejedly.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkujeme za neskutečné množství odpovědí. Fotografa jsme si již vybrali. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vám svatbu nafotíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@bejckova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Nezoufejte, ještě je dost času. Nějaký šikovný fotograf se jistě najde. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?