Fotograf/ka Praha - Břevnovský klášter 1.10.2016

Profilova fotka
Dobrý den, je tu nějaký fotografka, který má volný termín v sobotu 1.10.2016 odpoledne? Nemusí to být přímo profi svatební fotograf. Stačí když to bude mít jako koníček a bude šikovný :) Jednalo by se o kratší dobu focení - obřad, skupinky, ženich+nevěsta (možná začátek hostiny + dort - po domluvě). Případné zájemce poprosím o shovívavost :) Můj nastávající svatby fotí a tak má dost vyhraněný názor na konkrétní styl focení, editaci a kromě editovaných fotografií bude chtít i fotografie ve formátu RAW. Na druhou stranu jsme velmi spolupracující pár a víme kam a jak se postavit, jak se tvářit atd. :D Předem děkuji za nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vyfotím. v Břevnově jsem vyrůstal. S podmínkami nemám problém. Posílám zprávu. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vám nabídli svoje služby, více informací Vám zasílám do soukromé zprávy :). Krásný večer a s pozdravem Monika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, no tak zkusíme a uvidíme :-). Připojuji několik fotografií pro představu a něco více informací do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano ráda vaši svatbu vyfotografuju. Jsem profi fotografka a svatby fotím Nikon D3 s pevnými skly. Podívejte se prosím na stránky. Krásný večer Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Nechcete profi fotografa a zároveň Váš nastávající svatby fotografuje? Čekal bych spíše opak, že si vyberete toho nejlepšího z nejlepších. Chcete polotovar, který si pak nastávající upraví? Vždyť ta nejdůležitější část fotografie se tvoří právě za aparátem. Přiznám se, že jsem z toho trošku zmatený. V každém případě přeji hodně štěstí při výběru toho pravého.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den nevěsto, termín mám volný a ráda Vám nafotím Vaši svatbu, do zprávy pošlu informace a srdečně Vás zvu na web a profil. Přeji ten nejlepší výběr fotograf! A´t si sednete nejen stylem focení, ale také jako lidé a podílí se na příjemné atmosféře Vašeho dne.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den. Bydlím na Břevnově kousek od Pyramidy. Termín mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji. Projděte si, prosím, mé internetové stránky. To je důležité, fotografuji totiž svatby malinko jiným stylem - dokumentárně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství portrétů, retuší, filtrů a opakujících se fotografií. Takže jako polotovar pro Vašeho přítele ideální. Ještě info pro přítele,...z podstaty mého přístupu fotím kromě několika společných portrétů zásadně jen na širokoúhlý zoom. Mám zaváděcí cenu pro mou první komerční sezónu 2016. Mějte hezký den. S úctou Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se snabídkou fotografování. Více info na webu a FB Krásnou svatbu přeji Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Mrknete na fotky, více na webu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Velice mě váš inzerát zaskočil. V první chvíli si říkám - Ano 1.10. se mi právě uvolnil termín, Břevnovský klášter je překrásné místo, to bude úžasné focení, hned snoubencům napíši... Ale dále čtu, že vy vlastně nehledáte profi fotografa - protože ten by nikdy nedal formát RAW z rukou. Vy vlastně nehledáte nikoho kdo by vám udělal úžasnou vzpomínku, dokonalé fotografie plné emocí a překrásných barev, někoho kdo vám dá svojí duši a cit při úpravě fotografií...ne to nechcete.. Vy chcete jen obyčejného cvakače foto spouště, který vám bez emocí něco nafotí (neb mu bude úplně jedno co se pak bude dál s fotkou dít) nedá do toho srdce, sebe... nic... Dá vám prostě rawy co nafotí, hodí nohy na stůl a bude žít dál s pocitem, že nějak daný den přežil a je mu úúplně jedno co se s tím bude dál dít.. Pardon, ale toto není profesionál, to je jouda, který vám bez problémů pokazí celou svatba a váš manžel (který jak zde tvrdíte) fotí svatby, bude pak něco vytvářet k jeho práci aby fotky byly ucházející... Vnímám to jako ,,znásilnění fotografa,, a je mi líto všech PROFESIONÁLŮ, kteří na tento inzerát napíší, že by dali rawy k další úpravě jinému člověku - protože toto je NEPROFESIONÁLNÍ a upřímně by se těmto lidem měly brát živnosťáky.... Ještě pro nevěstu... Prosím vás, přehodnoťte vaše plány, najděte si fotografa, kde se vám bude jeho práce opravdu velice líbit, sednete si z toho na zadek a budete mít úžasnou vzpomínku na celý život. Než abyste pak brečeli nad fotkami, které nemají hlavu ani patu. Nebyli byste první ani poslední co pak píšou v zoufalství o pomoc s pokaženými fotografiemi, či přefocení...
Odpovědět
Profilova fotka
Preji vasemu nastavajicimu hodne takovych klientu jako jste vy :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Koukněte na můj profil, kde mám i jednoduchý ceník. Hezký den, Anna. ☺
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?