Fotograf/ka na svatbu 8.7.2017?

Prosím, sháním fotografa, nebo fotografku jen na svatební obřad a focení nás novomanželů a společných fotek. Místo konání svatby je Lanškroun.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jestli se Vám líbí naše tvorba (viz níže webová adresa), napište mi, prosím. :) Přeji hezký zbytek víkendu.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
. Dobrý den, v uvedený termín mám volno a rád Vám nabídnu své služby. S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
@sedivasara Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Budu rád, když se podíváte na moji tvorbu a webové galerie. Pokud Vás mé fotografie osloví, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Reference od klientů jsou zde na profilu Beremese a na Facebooku. Tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu svatbu nafotografovat. Koukněte na mé stránky, najdete tam veškeré informace. Pěkný den, Šárka Hasara
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Lanškroun trochu znám, okolí je moc pěkné. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?