Fotograf/-ka na svatbu 06.08.2016 Brandýs n/Labem ?

Zdravím Vás, chtěl bych se zeptat, jestli někdo neznáte šikovného fotografa, případně někteří z Vás nemohou nabídnout své služby na svatbu, kterou plánujeme na 06.08.2016 v Brandýse nad Labem ? Šlo by o focení před-během-po obřadu, možná i o focení ze začátku slavnosti, to je asi na domluvě. Předem děkuji za odpovědi a všem přeji pěkný den :-) Vláďa M.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. Termín je aktuálně volný. S přáním pěkného dne Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín zatím volný. Posílám SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám ještě Váš termín volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Posílám Vám více info fo sz. Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, ráda Vám nabídnu naše fotoslužby. Jsme dvě fotografky z Mladé Boleslavi. Mrkněte na naše webové stránky. Neváhejte, termíny se nám plní závratnou rychlostí. Budeme se na vás těšit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, I my se připojujeme a nabízíme své služby. Krásný zbytek dne a šťastné pořízení :-) Monika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, z Brandýsa pocházím a Brandýs znám. Ráda se na rámek znovu podívám a vaší svatbu vyfotím- Už z tohoto důvodu se na ceně dohodneme :-D Zdravím Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
@vladamaca Dobrý den, rád nafotím Vaší svatbu, termín 8.6. mám volný. Nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@vladamaca Dobrý den, Váš termín mám aktuálně volný a budu ráda, pokud nahlédnete na moji práci na web. Pokud Vás můj styl osloví, ozvěte se :-) S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?