Fotograf/ka na 4.7.2015 -Česká Lípa?

Vodní hrad Lipý, 4.července 2015. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout své služby. Pokud je vám styl fotografií blízký a chcete mít fotografie této kvality obraťte se na mě s vašimi požadavky. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, posíláme Vám SZ. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín bychom volný měli. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Veškeré informace, obsahy balíčků, ceny focení apod. máme uvedené na našem facebooku a webu. Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, Váš termín mám ještě volný a jsem z Litoměřic (doprava teda zcela zdarma) - budu ráda, když se podíváte i na mou práci (fotogalerie i ceník najdete na níže uvedením webu - víceméně všechny balíčky splňují Váš limit) + stejně tak galerie ze svateb i zde na profilu ( + reference klientů). Mějte se moc hezky. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@2high Dobrý večer, tento termín mám ještě volný. Píšu Vám zprávu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také termín volný. Koukněte i ke mě na web. Budu ráda, když se ozvete. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také se hlásíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Info na mém profilu, případně na webu. Zasílám i soukromou zprávu a v případě jakýchkoli dotazů pište! :-) Přeji krásný den a díky za přízeň. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby. Zajištujeme jak foto tak video. Více o naší práci nejdete zde na profilu nebo na webových stránkách. Budeme rádi, když se ozvete a probereme podrobnosti. Přeji příjemný den. Zdeněk Krejcar - AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?