Fotograf/ka na 27.6.2014 Nelahozeves

Ahoj-dobrý den, sháním fotografa na termín 27.6.2014 na cca 5 hodin. Jedná se o čas cca od 12:00 do 17:00. Focení obřadu, skupinky, manželů, hostiny a dortu. Obřad bude na zámku v Nelahozevsi. Díky za náměty a případné nabídky. Renata
Odpovědět
Profilova fotka
@rendaf Dobrý den Renato, Váš termín mám volný. Pokud byste měla zájem, můžete se podívat na mé svatební portfolio zde na beremese, případně na odkazu pod tímto textem. Budu rád za Vaši návštěvu. :) S pozdravem Honza
Odpovědět
Profilova fotka
@rendaf Dobrý den. Ráda Vám nabízím své foto služby a svůj čas. :-) Váš termín mám zatím ještě volný. Pokud budete mít zájem, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. :-) Mějte se krásně, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám také volný. Budu rád, když zavítáte na mé webové stránky, kde naleznete i orientační ceník. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
@honzajezdik_photography Dobrý den Honzo, děláte krásné fotky, zajímala by mě cena tohoto pětihodinového focení? Děkuji Vám. Renata
Odpovědět
Profilova fotka
@rendaf Poslal jsem Vám s dovolením zprávu. Děkuji za milá slova k mé práci. H.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zdali není pozdě nabízím i svou práci. Hodně štěstí s výběrem. S pozdravem Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám termín volný. Budu ráda, pokud se podíváte ke mně na web :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. Budu rád, pokud se podíváte na moji prezentaci zde nebo na moje webové stránky. Přeji hodně štěstí při výběru. Daniel Dančevský.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na můj profil, pokud Vás zaujmou moje fotky, ráda Vám nafotím svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, budu ráda, pkud si najdete chvilku podívat se na moji práci zde na profilu nebo na mém webu. Pokud Vás zaujme, neváhejte mne kontaktovat !!! ;-) Hezký den, Sany K.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, odeslal jsem Vám ceník do interní pošty. Přeji pěkný den Jan Skrášek CREATIVELOVE
Odpovědět
Dobrý večer, moc Vám všem děkuji za nabídky. Všichni děláte krásné fotky, ale jsme, bohužel, omezeni rozpočtem. Nechci tady vyjednávat o ceně, ale naše představa za cca 5 hod focení je max. 5000,-Kč. Děkuji. Renata
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zprávu jsem odeslal interně. T.Š.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, termin mame take zatim volny. Ceny od 5.500,- . Vice informaci na nasich webovych strankach. Marie Bartosova
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste si ještě nevybrali fotografa, tak bych rád nabídl své služby. Na zámku Nelahozeves jsem fotil loni. Ukázka mé práce je v portfoliu. Přeji hezký den Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím volno mám, do Vašeho rozpočtu bych se vešla, do Nelahozevse jezdím docela často :-) . S pozdravem Ivana Caltová
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, moc ráda Vám budu k dispozici. Ve všední dny poskytuji slevu - viz. mé stránky. Přeji krásné přípravy. Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?