Fotograf/ka Hlučín 12. 8. 2016

Prosím najde se zde nějaký fotograf na 12.8. 2016? Jednalo by se o celodenní focení včetně příprav. Rádi bychom se vlezli do 10 000 Kč, pokud je to vůbec možné :) Popřípadě doporučili byste mi nějakého Fotografa, se kterým máte zkušenosti? Nechci nic moc strojeného, spíš momentky a originalita. Nemusí to být ani profesionál, stačí dobrý, již zkušený zapálený nadšenec :D Díky za jakoukoliv odpověď.
Odpovědět
Nejvíc nejlepší je Michal Krusberský :-) Byli jsme s ním moc spokojeni! A s cenou byste se vlezli... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, doporučuji fotografku Kadrapro...ta má opravdu krásné fotky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám ještě volný, takže mohu být k dispozici. Více info prosím viz zprávy =) Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jeden z posledních volných termínů. Koukněte k nám na stránky. Jsme z Ostravy Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také nabízím své služby ;) V případě, že by Vás zaujala moje práce ;) Přeji krásný den S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. O originalitu a momentky mi jde především, posílám pár ukázek (poslední fotka není strojená, je to náhodná momenka, které jsem si na svatbě všimla :-)...). Novomanželské fotografie aranžuji jen částečně, část nápadu řídím já, část samotní novomanželé, snažím se o trochu volnější přístup, aby byli portrétovaní na fotkách uvolnění :-). Reference mých klientů můžete najít třeba zde na beremku na mém profilu. Cenovou nabídku Vám pošlu do zprávy. Pokud Vás moje tvorba zaujme, budu se těšit na spolupráci :-) Hezký večer, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Prozatím klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. :) Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, hlásím volný termín. S kratším balíčkem bychom se nějak domluvili. Pokud by Vás zaujala moje práce (více na našem FB a webu), ozvěte se! Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer,pokud najdete v mých fotografiích, co hledáte, rád Vaši svatbu zdokumentuji. Více fotografií pro představu o stylu focení na stránkách. Budu se těšit na případné setkání. Standa Matouš
Odpovědět
Děkuji všem za nabídky. V.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Více fotografií naleznete na mých webových stránkách. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
@verusenec Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?