Fotograf/ka 3.6.2017 Vyškov a okolí

Dobrý den, najde se tady prosím někdo, kdo má v tomto termínu ještě volno a nafotil by naši svatbu ve Vyškově a jeho okolí? Potěšila by nás cena kolem 10.000,- za celodenní focení :-) Děkuji Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a cena je taky kolem 10000. Na webu mám všechny informace. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín zatím volný. S cenou problém nemám:) Nabídku posílám do SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, do Vyškova to mám kousíček a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávu. Klidně prozatím koukněte na web nebo FB. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu, když by se Vám líbilo, co najdete na webu, napište mi a domluvíme se! Mějte se pěkně, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych nabídla volný termín. Můžete navštívit web, najdete tam veškeré informace. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, protože Vyškov je mým rodným městem a místní okolí znám moc dobře, moc ráda bych Vaši svatbu v těchto místech zdokumentovala. Celodenní fotografování se vejde do 10.000,- dle mého ceníku na webu, kde najdete i mé portfolio. Doufám, že se Vám bude moje práce líbit a potkáme se na předsvatební schůzce u dobré kávy. S přáním krásného dne Katka Šejvlová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a Vyškov je kousek. Koukněte na mé stránky, kde najdete i ceník. Pěkný den, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný a velmi rád nafotím Vaši svatbu. Přeji příjemné svatební přípravy. Vše podstatné najdete na mém profilu nebo webu, v případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ivan Bartoš
Odpovědět
Dobrý den, mockrát děkujeme za nabídky. Bylo to velmi těžké rozhodování,ale fotografa máme již vybraného. Petra a Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?