Fotograf/ka 29.7. a 30.7.

22. čvn 202250

Sháním fotografa/ku na svatbu - focení v pátek 29.7. odpoledne v Praze (focení obřadu, společné focení, párové focení) cca 3 hodiny a poté v sobotu 30.7. na farmě v blízkosti Ústí nad Labem cca od 16 do 22 hodin.

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den,
    termíny mám volné. Pokud se Vám mé fotky budou líbit, ráda přijedu.
    Hezký den Markéta

• Krásný den,
    nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Fotky ze svatby dostanete do 14 dnů od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂

• Sponzor fóra
  • @efreeman  Dobrý den, mohu nabídnout své služby, více u mě na webu. Cenu bychom doladili případně individuálně.

• Dobrý den, tyto termíny mám volné a rád nabídnu své služby. Více info naleznete na mém webu. V případě zájmu, neváhejte mě kontaktovat. S přáním hezkého dne, Marek Ondráček

• Hezký den,

pokud jste ještě nenašli fotografa, ráda vaši svatbu nafotím. Ve vašem termínu mám volno. Fotím reportážním stylem. Nenutím lidi pózovat. Zachycuji přirozenost a autentické emoce. Cena je 1000 Kč za hodinu, kterou na místě strávím. Včetně cesty a posprodukce. Fotky předávám formou webové galerie. V digitální formě v kvalitě, která je vhodná pro velkoformátové tisky. V případě, že vás to zaujalo, můžeme si zavolat, nebo se potkat osobně a vše doladit.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
     Instagram: @vitcerny_com
    Jsem lidumil, běžec, žádný stresař, přírodomilovník a dortový nadšenec. Podstatné je umět vidět krásu v maličkostech, ty dělají celek.
    Držitel 2. místa v soutěži Svatební fotografie roku 2014.
    Oficiální fotograf taneční soutěže Stardance
    Články od našich partnerů
    Dokonalá svatba? S těmito 5 tipy to hravě zvládnete
    Výběr svatebního termínu podle numerologie
    4 tipy pro moderní a zároveň nadčasové svatební fotografie
    Archiv článků od partnerů