Fotograf/ka 29.7. a 30.7.

Sháním fotografa/ku na svatbu - focení v pátek 29.7. odpoledne v Praze (focení obřadu, společné focení, párové focení) cca 3 hodiny a poté v sobotu 30.7. na farmě v blízkosti Ústí nad Labem cca od 16 do 22 hodin.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termíny mám volné. Pokud se Vám mé fotky budou líbit, ráda přijedu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Fotky ze svatby dostanete do 14 dnů od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@efreeman Dobrý den, mohu nabídnout své služby, více u mě na webu. Cenu bychom doladili případně individuálně.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tyto termíny mám volné a rád nabídnu své služby. Více info naleznete na mém webu. V případě zájmu, neváhejte mě kontaktovat. S přáním hezkého dne, Marek Ondráček
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, pokud jste ještě nenašli fotografa, ráda vaši svatbu nafotím. Ve vašem termínu mám volno. Fotím reportážním stylem. Nenutím lidi pózovat. Zachycuji přirozenost a autentické emoce. Cena je 1000 Kč za hodinu, kterou na místě strávím. Včetně cesty a posprodukce. Fotky předávám formou webové galerie. V digitální formě v kvalitě, která je vhodná pro velkoformátové tisky. V případě, že vás to zaujalo, můžeme si zavolat, nebo se potkat osobně a vše doladit.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?