Fotograf/ka 2.6.2016 - jižní Čechy

Dobrý večer, sháním fotografa/ku na svatbu - obřad+ hostina, cca 4-5 h, jižní Čechy. Doporučili byste někoho? Děkuji. Hezký večer.....
Odpovědět
Profilova fotka
@markovabohuslava Dobrý večer, máme zatím volno a rádi přijedeme. Můžete se podívat na doporučení od nevěst tady na profilu nebo podstatně více referencí přímo na našich FB stránkách. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @markovabohuslava, termín mám zatím volný. Odkaz na web tu je vidět také. A ceník zašlu do zpráv. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
@markovabohuslava Dobrý večer, termín volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsem z jižních Čech a Váš termín mám ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji hezký večer S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud byste ještě změnili názor a rozmysleli si dobu focení (v sezóně krátké varianty svateb nefotíme), rádi za Vámi přijedeme. Jižní Čechy jsou zajímavá lokalita. Pokud by Vás naše práce zaujala (více na FB a webu), ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den váš termín máme volný, vaši svatbu rádi nafotíme více z naší práce najdete na našem webu. v případě zájmu mě kontaktujte jsem přímo z Jížních Čech. děkuji a přeji krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám ráda nabídla své služby. Ukázky mé práce naleznete na mém profilu či webu, kde je i orientační ceník. Při včasném zamluvení termínu sleva. Přeji šťastnou ruku při volbě fotografa :)
Odpovědět
Profilova fotka
@markovabohuslava Zdravím Vás, i já se připojuji s nabídkou. Často jezdím do ČB, narodila jsem se tam a ráda vám vaší svatbu nafotím. Tento termín mám ještě volný. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Více fotek a doporučení od nevěst najdete zde na mém profilu na beremese. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
doporučila bych Kláru Kubartovou z ČB - nás fotila (na fotky teď čekám) a fakt pecka! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím mrknout na mé portfolio. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf + kameraman (2 lidé) Mějte se krásně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych se připojil s moji nabídkou. S dopravou bychom se rozumně domluvili.,jsem ze sousedního kraje. Moji tvorbu najdete u mě na webových stránkách. Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take mam termin volny, cestovne si po CR neuctuju a rad Vam svatbu nafotim Tomas Wolf
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný a svatbu rádi nafotíme. Podívejte se prosím do galerie na našem profilu. Fajn den. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@markovabohuslava @monpe Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím. Děkujeme AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?