Fotograf/ka 14. 4. 2018, okolí Olomouce?

Dobrý den, sháním na svou dubnovou svatbu fotografa v okolí Olomouce, ideálně s doporučením místa pro focení svatebních fotografií v přírodě. Hostina proběhne v Dolanech u Olomouce, tak ať to nemáme na focení daleko. Za "přibližnou" cenovou nabídku budu ráda. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace najdete na mých stránkách. Ohledně míst, to bychom se domluvili, je potřeba vědět, jaký styl Vám vyhovuje. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Jsem přímo z Olomouce, takže nějaká místa znám a termín mám zatím volný. Více informací i cenovou nabídku posílám do zpráv, hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den! Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
@marketafrankova1 Dobrý den, ukázky mé práce včetně ceníku naleznete na mé www presentaci. S lokací pro fotky v přírodě by problém nebyl ;-) Přeji hezký víkend Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád dojedu. Na mých webových stránkách naleznete veškeré informace, další ukázky mé práce i ceník. Cena na webu je konečná, cestovné bych si v tomto případě neúčtoval. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @marketafrankova1 Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna, světel, obrazovky a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany). Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK... Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz - foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte i ke mě do profilu a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Cena bude určitě přijatelná. Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den mám volno, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Poslala jsem sz. Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud od fotografa očekáváte opravdu reportáž se svatebního dne. A u společného focení se chcete spíše bavit než strojit kýčovité pózy, určitě se podívejte i na moje stránky ;) Případně s jakýmkoli dotazem neváhejte nezávazně napsat ;) (Další moje fotky najdete na webu :) )
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, napsal jsem vám zprávu :-) Martin Pištěk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín mám zatím volný. Mou tvorbu najdete na webové a facebookové stránce uvedené v profilu. V případe zájmu mě neváhejte kontaktovat :-) Jedlička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jem vám zprávu S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný, S pozdravem Robin.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
@marketafrankova1 Krásný den, okolí Olomouce znám, takže bychom spolu mohli vymyslet hezké místo. Fotím ráda v přírodě a moje fotografie najdete na webu. Termín mám volný, tak se stačí ozvat:)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý den, děkuji za spoustu nabídek. Fotografa mám již vybraného :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?