Fotograf/ka 12.8.2017 Popice

Profilova fotka
Prosím o dobrého fotografa/ku na naši svatbu. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Zatím máme tento termín volný. Pokud se Vám naše práce bude líbit, rádi budeme součástí Vašeho dne D :-) S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @mariesvob, jsem Vám k dispozici. Informace mám na webu. Odkaz už asi vidíte :-) Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
@mariesvob Dobrý den, Váš termín mám volný. Mé dosavadní svatební práce najdete ve webovém odkazu, který je hned pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás má práce zaujala, na webu najdete i rychlý kontaktní formulář. S díky a s pozdravem, Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný a do Popic kousek, mrkněte na web .-) Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
@mariesvob Také hlásím volno. Více práce naleznete na webu. Hezký den přeji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Břeclavsko mám rád, tak se i rád domluvím na focení když budete chtít. V podpisu je web kde uvidíte další fotky - poslední svatba na webovkách je focená jen kousek od Popic v Brodě nad Dyjí, tak třeba vám takový styl taky sedne ;) A mám případně do teamu šikovnýho kameramana, vizážistku, stylistku a tak všelijak kdybyste chtěli :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přikládám ukázku práce a bližší informace do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@mariesvob Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Budu rád, když si prohlídnete mé webové galerie, odkazy naleznete v mém profilu. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám odpovím na každou Vaši otázku. S pozdravem a úctou Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Nabídku posílm do SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, zatím mám volno. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu - kde je i ceník a další důležité informace), ozvěte se pro cenovou kalkulaci. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na ukázky z mé práce (FB aktuálnější nebo web). Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a jsem Vám tedy k dispozici :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji. Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Projděte si, prosím, mé internetové stránky. Fotografuji svatby malinko jiným stylem, než je dnes běžné - dokumentárně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství opakujících se portrétů, retuší, filtrů a přebarvených fotografií. Ctím čistou fotografii. Záznam atmosféry svatby pak dostává trvalejší a nefalešný charakter. Připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné album. Prohlédněte si také video umístěné na mém profilu. Získáte tak představu, jak album vypadá. Pro svou první komerční sezónu 2017 mám zaváděcí cenu. Detaily a referenční alba na mém webu. Mějte hezký den. Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také vám nabízím své služby, koukněte na mé stránky a v případě zájmu neváhejte kontaktovat :) Pěkný den přeji, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Máte zprávu. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velice rád Váš den nafotím. Nabídku zasílám zprávou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín máme volný. Svatební den fotíme tak, abyste nedostali jen směs fotografií, ale aby to byl vybraný příběh z vašeho krásného dne. Více informací najdete na našich stránkách a pokud se domluvíme, naše představy sladíme na předsvatební schůzce, kde najdeme i volný termín na předsvatební focení, které je v ceně. Monika & Tomáš - foto a scrapbook
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Mrkněte na moje webové stránky, kde najdete i ceník. S pozdravem, Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám Váš termín volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte na fotky:) A když Vám kápnu do noty napište sejdeme se a probereme to:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu, všechno info je na profilu :-) mějte se krásně, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vaší svatbu nafotografoval. Fotografuji svatbu jako dokument! Album do 2 týdnů. Jsem vystudovaný fotograf (ITF Opava). 8 let zkušeností. CZ/ENG Více na mém profilu a webových stránkách. Tomáš
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, v případě, že Vás moje fotky oslovují, rád nabídnu svoje služby. Neváhejte mne kontaktovat. :-) Děkuji. S pozdravem, Zbyněk Zálešák
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?