Fotograf - Jižní Čechy 19.9.2015

2. srp 20157

Dobrý den, sháním fotografa na svatbu v Jižních Čechách - konkrétně Rožmberk. Víte o někom volném, kdo by fotil jen pár hodin? Jde mi hlavně o obřad a pak společná fota. 🙂

Děkuji

• Dobrý den,
    z vlastní zkušenosti mohu doporučit http://www.fotovelkova.cz/ .
    Měla jsem svatbu 19.6.2015. V Českém Krumlově ( obřad na Kleti, hostina v Holubově)
    Paní moc milá. Udělala spoustu krásných fotek za super cenu. My tedy měli balíček DJ+fotograf na svatbu ( mají to s manželem) a byli jsme vážně moc spokojení .

• Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný. Budu rád, pokud byste navštívili mé stránky, kde naleznete veškeré informace včetně ceníku. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem Pavel Černý

• Dobrý den,

také mám Váš termín zatím volný 😉

Přeji hezký den

Vratislav Jenšík

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,
    poslala jsem Vám info do zprávy. Hezký den Lenka

• Dobrý den,

koukněte i ke mě na portfolio, termín mám volný. O tomto víkendu budu v ČB, tak bych ráda za vámi klidně zajela 😉

Hezký den, ZeZu

P.S: aktuální galerii svateb najdete na mém blogu, odkaz najdete na webu

• Pěkný den,
    ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé)

Krásný den Mikuláš Křepelka

• take jsem shanela.Je to strasne tezky,nakonec diky tady beremku jsem nasla 🙂 jestli chcete po 22.8. muzu dat vedet zda jsme byli spokojeni

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsem mladý fotograf z Průhonic u Prahy. Fotografii se věnuji přes 7 let a neustále se snažím hledat nové výzvy a motivy.
    Fotografie je mým velkým koníčkem. Když fotím tak jsem šťastný.
    Více fotek naleznete na Instagamu 😉
    Roman Šín
    Benešov
    Foto, Video, Dj´s, Moderátoři, Pronájem techniky
    Články od našich partnerů
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Archiv článků od partnerů