Menu Forum

Fotograf jihomoravsky kraj svatba 11.7.2015

4. bře 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
londy
1
Registrovala se 8. února 2015 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků a 1 inzerát. Nížkovice, Region Brno.
  • Svatba byla 11. července 2015
    Drahonín, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
londy
1
Registrovala se 8. února 2015 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků a 1 inzerát. Nížkovice, Region Brno.
  • Svatba byla 11. července 2015
    Drahonín, Region Brno
 Svatba bude celá probíhat v Šafrankovým Mlýnu v Drahonínu!!!!A nechceme klasiku!!!!!!!Něco zajímavého emoticon máte nějaké zkušenosti ?
1. bře 2015 v 11:18  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Hezký den,
netradiční fotografie jsou moje parketa :o). Pózy vymýšlím podle toho, jaký pár fotím. Nedělám "šablony" - fotky, které jsou víceméně totožné, jen portrétovaní se mění, ale každou svatbu řeším vlastně úplně jinak. Ohledně rekvizit, ty většinou vymýšlím a vyrábím sama, ale dovedu si poradit a využít to, co je na místě k dispozici.
V jihomoravském kraji jsem již fotila, dojezd nebude problém. Do skouromé zprávy Vám ještě pošlu ceník a info.
1. bře 2015 v 11:50  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
1. bře 2015 ve 12:44 • odoska
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 @londy dobry den, termin mame zatim volny, muzete tedy mrknout k nam. Do zpravy vam posilame podrobne info.
Peknou nedeli preji
J+P Nejedli
1. bře 2015 ve 13:37  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
 Dobrý den, termín mám volný a budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
1. bře 2015 v 15:33  •  www.matousbarta.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer, Váš termín máme volný a rádi za Vámi dojedeme. Zasílám interní zprávu.

Hezký zbytek víkendu

Martin Hnátek
1. bře 2015 v 18:35  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

Foto a video - Region Opava
3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

Foto a video - Region Opava
3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den,
termín Vašeho svatebního dne mám volný, pokud se Vám bude zamlouvat má tvorba neváhejte mne kontaktovat. Více na webu či na fb.

S pozdravem
Radek Šviderský
1. bře 2015 v 19:24  •  www.radeksvidersky.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Webová stránka sa zobrazuje pod príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
2. bře 2015 v 09:29  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnou ti své služby. Sice nejsem z JM, ale není problém kamkoliv dojet. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Netradiční fotky jsou určitě super věc. Držím palce.

Hezký den, Martin Pokora
2. bře 2015 v 10:22  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 7 měsíci)

@londy Dobrý den, mrkněte na můj profil zde, jestli Vás to nezaujme, mějte se hezky emoticon. Miloš
4. bře 2015 ve 22:03  •  www.nejmil.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Dobrý večer, tento termín je prozatím volný.
Mohu nabídnout profesionální služby.
s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
4. bře 2015 ve 23:43  •  www.fotojansova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí