Fotograf/Fotografka na 5.12.2015 Prostějov /Plumlov koho můžete za jaké peníze doporučit???

Profilova fotka
Ahoj všichni, hledám fotografa/fotografku co nebude stát majland a stoprocentně nám svatbu vyfotí. Díky za tipy a rady Prostějováci co vědí prosím poraďte
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 5.12. mám ještě volno, jsem sice z Ostravy, ale v tu dobu budu v lázních u Hranic n.M., takže to budu mít blíž. Na prosinec se vztahuje zimní sleva 20%, takže Vám pošlu slevněný ceník a podrobnější info do zprávy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Mrkněte na web, najdete tam ceník, reference a svatbu z Prostějova na profilu.-) Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i na naše stránky. Termín máme volný. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
@huwik a je tak já četla i váš vzkaz a nějak jsem to četla asi špatně, díky za ukázku, ceny máte pěkné, ještě zkuste odhadnout jak byste mohla být časově v den D k dispozici abych to mohla zvážit. Díky moc!
Odpovědět
Profilova fotka
@stephansbride V Plumlově fotíme každý rok a v prosinci máme volno, tak můžete mrknout k nám. Veškeré info máme na webu a reference na našem facebooku;) Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, Plumlov i Prostějov známe. Pokud by naše práce zaujala, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem nadšená že se fotografové a fotografky hlásíte, díky moc to je skvělý!!
Odpovědět
Profilova fotka
@filipmatuska koukala jsem na vaše stránky, fotíte pěkně jak se dostanu k cenám na termíny a ceník jsou vidět termíny ceny jsem ale nějak nevykoumala
Odpovědět
Profilova fotka
@stephansbride Najeďte myší na TERMÍNY & CENÍK a rozbalí se Vám nabídka, pak dáte CENÍK 2015. Cenu za prosincovou svatbu bychom domluvili individuálně. Nejlépe je nás kontaktovat mailem nebo přes FB :) Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a já se taky hlásím, když už je tu takový hezký hlouček kolegů :-) Cena na Váš termín o 20% nižší než co je na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám také volný a na zimní svatby nabízím 20% slevy. Více na mím webu. S pozdravem Michal Krusberský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @stephansbride, také se hlásím. Místo už trochu znám :-) Pavel
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já se taky hlásím do zástupu fotografů. Buud rád, když se podíváte i na moji práci. Radim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám Váš termín volný ;) Přeji hezký den Vratisalv Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, cena pro vás by byla 5000 Kč za celý svatební den. Více info naleznete na webu, nebo přes email. Portfolio na webu nebo ukázky zde na profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám volný a do Prostějova to nemám úplně daleko :) klidně koukněte na web. Pokud budete mít zájem, tak stačí písnout. Budu se těšit :) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
O wow vy jste úžasní! Jsem nadšená, slibuje, že se na všechny kdo mi zde nabízíte služby podívám! Asi to nebudu mít jednoduché už jen přeletem je spousta z vás vážně dobrá, ale moc se na to vaše weby a ukázky prohlídnout těším!Předem vám všem moc moc díky za nabídky!
Odpovědět
Profilova fotka
@michalkrusbersky váš odkaz mi píše error, což je škoda, vaše jméno mi totiž cosi říká
Odpovědět
Profilova fotka
@petrov Petře všimla jsem si u vás na webu webu, že jste z Uherského Hradiště, tam jsem se narodila a líbí se mi, že umíte vyfotit i ,, bytelnější,, ženu tak, že to vypadá vkusně, ukážu vaši práci mému snoubenci. Určitě patříte do našeho užšího výběru
Odpovědět
Profilova fotka
@jensik velice pocitové fotky, pracujete moc pěkně, kolik u vás stojí focení svatby od příprav do prvního tance?
Odpovědět
Profilova fotka
@stephansbride Dobrý den, posílám soukromou zprávu ;-) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@stephansbride Tak to nevím, co se stalo :-( klidně mi napište mail. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@stephansbride Dobrý den, rádi k Vám dojedeme. Děláme i video. Zkuste si prohlédnout naši práci. Neváhejte se ptát na cokoli. S pozdravem Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vám nevím, fakt schopní fotografové z Prahy a Čech nebo že Slovenska mají lepší ceny jak ti co jsou z okolí dokonce i cestovnym vycházejí líp. Ráda bych někoho kdo to nemá daleko jelikož prosinec je nevyzpytatelný skrz počasí a D1 je taková bolavá ,, dálnice,, ale nevím nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
@trebaradim Dobrý den Radime na vašem webu stojí že ceník svateb teprve připravujete a zašlete jej na požádání, buďte prosím tak hodný a zašlete mi ho. Nejlíp také napište odkud jste a pokud nejste z olomouckého kraje napište jak je to u vás s cestovným. Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem k dispozici - jsem z Olomouce, takže to k Vám mám kousek :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stephansbride Máte zprávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stephansbride my máme možnost dojezdu i z Olomouce takže žádná daleká cesta.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, navštivte náš web a pokud se vám naše práce bude líbit, tak budeme rádi když se ozvete. Nabízíme služby jak foto tak natáčení celého svatebního dne.. Psal jsem vám zpravu.Krefivideo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?