Fotograf Chlumec nad Cidlinou a okolí 10.7.2015

11. lis 201410

Ahoj holky, máte někdo nějaké doporučení na dobrého a ne předraženého fotografa v Chlumci a okolí? Díky za tipy 🙂

• Hezký den, Chlumec nad Cidlinou od nás není nijak zvlášť daleko a rádi tak Vaši svatbu dorazíme nafotit. Pracujeme vždy ve dvou, na přání vozíme fotokoutek a upravené fotografie dodáváme do jednoho týdne. 🙂 Do interní zprávy zasílám konkrétní cenovou nabídku a v každém případě přeji přímo pohádkovou svatbu! 🙂

• Váš termín mám volný, budu ráda, pokud se podíváte na moji práci na web a třeba Vás oslovím 🙂

• Dobrý den. Musí být z Chlumce? 🙂
    Ozvěte se, budete-li mít zájem

Hezký den
    René Volfík

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,

mám volný váš termín 😉

• Dobrý den,

mám také volno. Pokud Vás má práce zaujme, neváhejte se na cokoli zeptat.

Mějte se hezky.

David

• Dobrý večer,

my sice z okolí Chlumce nejsme, ale do Čech jezdíme fotit a nedělá nám to problém. Termín máme zatím volný. Pokud by se Vám líbil náš styl práce, ozvěte se 😉 více fotek najdete na našem facebooku.

Filip a Linda

• Také nabízím své fotografické služby, více fotek mám na facebooku a na webu. V případě zájmu, budu rád, když se ozvete. Jsem sice z Brna, ale na cestě bychom se určitě nějak domluvili.

Přeji hezký zbytek dne

Radim Hájek

• Také mám volný termín, koukněte se na web. Cestu neůčtuju. Zdeněk

• Dobrý den,
    i já mám tento termín volný a moc rád bych Vám nabídl mé služby. Moji tvorbu a ceník naleznete na mých webových stránkách, v případě jakýchkoliv dotazů či zájmu mě kontaktujte.
    Miroslav Vodička

• Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Pro objednání svatby na příští rok nabízím slevu 10%. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme.

Hezký den, Martin Pokora

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Přirozené svatební fotky, opravdové emoce i bláznivé momentky - ať bude pršet, sněžit, nebo děsný vedro - jo a zvládnu NJ i AJ, třeba se bude hodit 🙂
    Erik Šponar
    Ústí nad Orlicí
    Portrétní a svatební foto po celé ČR. Svatební balíčky s cenami a bližšími informace mi najdete na mém webu.
    Fotografování svateb nejen po celé ČR.
    Články od našich partnerů
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Archiv článků od partnerů