Fotograf Brno 8.9.2018 - volný termín?

Dobrý den, nedopadl mi domluvený fotograf, tedy hledám nového na focení naší svatby 8.9.2018 u Brna. Žádné přejíždění, focení především obřadu a společných nás dvou v přírodě. Ideálně k tomu i přípravy a skupinové foto, záleží na domluvě a ceně. Fotograf z okolí výhoda. Budu ráda za Vaše nabídky. Děkuji mnohokrát Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci. Hezky den
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Hanko, prosím podívejte na mé portfolio. Když Vás zaujmu rád se s Vámi setkám a pomůžu s realizací vaší představy :) P.S. Přírodní svatby jsou mé nejoblíbenější. Stačí mi napsat soukromou zprávu a já se vám ozvu. S pozdravem Martin z Brna
Odpovědět
Profilova fotka
@kolehanka Dobrý den, mohu být k dispozcici. Více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Velmi rád za Vámi přijedu a nafotím Váš výjimečný den. Více ukázek mé práce najdete na mém profilu a webových stránkách.
Odpovědět
MOC VŠEM DĚKUJI ZA OCHOTU A NABÍDKY! Fotografa jsem díky tomuto dotazu sehnala.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Hani, ráda Vám nabídnu i své fotografické služby. Pokud by se Vám má práce líbila, neváhejte mě kontaktovat. Pěkný den, Michaela Kejdušová :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Hanko, z okolí nejsme, aly rády přijedeme. Více informací na webových stránkách ( ceník + svatební balíčky+ kontakt na mne). Hezký den, Lenka+ Mia
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín je volný. Mohu nabídnout naše služby. Přeji klidné přípravy. Hana Sarofinová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Jsem fotograf z Brna. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
MOC VŠEM DĚKUJI ZA OCHOTU A NABÍDKY! Fotografa jsem díky tomuto dotazu sehnala a není nutné dále posílat nabídky.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?