Fotograf Brno 11. 7. 2015

Ahoj, hledáme fotografa na termín 11. 7. 2015 (sobota). Svatba bude v Brně na Špilberku, je někdo volný? Stačilo by nám nejspíš jen nafotit samotný obřad a pak v rámci areálu udělat pár fotek navíc. Obřad je v 11.00, tudíž bych to viděl na cca 4 hodiny (10.00 - 14.00). Můžete mi prosím do zpráv poslat cenovou nabídku? Předem velice děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mohu nabídnout volný termín...s pozdravem Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný...
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám zatím volný a do Brna to nemám daleko :-). Mám trochu netradiční přístup k focení v tom, že si předem připravuji skicy, jak by mohly některé fotky vypadat, takže byste měli už předem představu, jak a co budeme fotit, i když hodně věcí mě napadne i na místě :-) Vše samozřejmě uzpusobuji portrétovaným. Nabídku zasílám do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Jezdím po celé republice. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den. Tento termín mán také volný. Prohlédněte si moji galerii kliknutím na mé jméno. Jsem z Brna.;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Více fotografií naleznete na mém profilu. Pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv. Přeji hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím nafocení svatebních fotografií za skvělé ceny od 3500,- a tento termín mám zatím volný... v případě zájmu o více informací můžete mrknou na můj web. Přeji hezký večer :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?