Fotograf Berounsko svatba Zbiroh 10.7.2016

Profilova fotka
Prosím o nabídky popřípadě doporučení na fotografování nedělní svatby na zámku Zbiroh, 10.7.2016. Jde o malou svatbu se svědky. Foceni obřadu a poté novomanželů v areálu zámku. Max. cca 3 hodiny. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme ještě volný. Do SZ posílám nabídku. Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pár fotek:)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Váš svatební termín mám ještě volný. S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano velice ráda vám váš den D vyfotím. Na Zbirohu jsem vyfotila už desítky svateb, velice dobře to tam znám. Cenu vám pošlu do zprávy. Foty jsou ze Zbirohu. Podívejte se také na stránky, kde mám klip celý ze Zbirohu Zdravím Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
@monikaposmurna Zdravím Vás, ráda si čas udělám:)) Více najdete u mě na webu. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout služby našeho ateliéru. Veškeré balíčky vč. cen najdete na našem webu. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také Vám mohu být k dispozici. Budu ráda, pokud se ozvete :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych Vám rád nabídnul své služby ;) Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín mám prozatím neobsazený. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf a kameraman (2 lidé). Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Moc děkuji za nabídky už jsem vybrala. :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?