Fotograf a video 7.7.2017

Ahoj, sháním fotografa a kameramana na 7.7. okolí Prahy. Klidně i zaplatím cestu z větší dálky. Děkuji moc za tipy. Terezka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Terezo, připojuji pár fotek pro představu a více do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Více v SZ.
Odpovědět
Profilova fotka
@terezzzzka Dobrý den, také mám stále tento magický termín volný i s kameramanem. Podívejte se na mou práci. Ukázku najdete buď na mém webu, či zde na beremku. V případě že vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám také zatím volný. Jsem přímo z Prahy a spolupracuji s výborným kameramanem, kterého mohu doporučit. Ukázky mojí práce včetně ceníku naleznete na mém webu. S pozdravem Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Funguji po celé ČR. Klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Ahoj, doporučuju https://www.facebook.com/FotoatelierN... Nevím, jestli má Iveta ještě volný termín, zkus jí napsat. :-) Bude nám fotit svatbu a je strašně příjemná a šikovná. Fotila nám zásnubní fotky (klidně koukni ke mně do alba).
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@terezzzzka Dobrý den, jsme dva bráchové a děláme fotografie i video. Sídlíme v Litoměřicích, ale dojedeme kamkoli. Loni jsme byli na svatbách od Příbrami po Třinec. Letos máme pro všechny nevěsty fotobraz 60x90 cm a online zálohu na 6 měsíců zdarma. Nabízíme i zapůjčení Instaxu a to i zadarmo (obdoba Polaroidu - z foťáku Vám hned vyleze fotka). Mimo to jsme schopni zajistit profesionální fotokoutek s okamžitým tiskem na místě a to včetně rekvizit. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením. Rádi Vás potkáme osobně, ale jsme zvyklí vše řešit i na dálku. Vše je na domluvě. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také aktuální ceník několika "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?