Fotograf a krátké video na svatbu 8.8.2014 - Berounsko

6. úno 20147

Sháníme někoho, kdo by zvládl udělat pěkné, ostré a originální fotky a pár záběrů pro 2-3 minutové svatební video.
Tipy či doporučení? Berounsko/Rakovnicko

• Radek Fouček a Honza Syrový...oboji velka spokojenost 🙂

• @tottenham   Mohu Vám nabídnout své foto služby. Pokud byste měli zájem, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat 🙂 Mějte se moc fajn, Petra

• Dobrý den,
    také bych Vám rád nabídl své služby, Váš termín mám volný. Podívejte se na moji tvorbu, kterou naleznete na mých webových stránkách a v případě zájmu mě kontaktujte.
    Miroslav Vodička

• Sponzor fóra
  • Také jsem volná v tento termín 🙂

• Zdravím Vás,
    koukněte i ke mě.

Krásný den, ZeZu

• Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky 🙂

• @tottenham  Dobrý den,
    natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR.
    Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Patrik Hácha
    Příbram
    Jsem fotograf s velkou vášní pro příběhy a emoce.
    Rád zachytím celý svatební den a odvyprávím tak celý příběh a vzpomínky na váš Den.
    Svatební fotografie, na kterých zachytím Vaše emoce. Neváhejte se mi ozvat, mám férové ceny a cestuji po celé ČR.
    Jsem lidumil, běžec, žádný stresař, přírodomilovník a dortový nadšenec. Podstatné je umět vidět krásu v maličkostech, ty dělají celek.
    Články od našich partnerů
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Archiv článků od partnerů