Fotograf a kameraman, obřad 10.9.2016 nádvoří Průhonického zámku

Ahoj všichni, nevíte někdo o dobrém fotografovi? Svatbu budeme mít 10.9.2016 na malém nádvoří průhonického zámku. Měla bych představu focení od začátku obřadu do cca 20.00 hod. + někoho, kdo mi natočí obřad.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, my by jsme zvládli obojí. Posílam SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám aktuálně volný a velice ráda svatbu nafotím :) Podívejte se ke mě zde na profil, webové či facebookové stránky, kde naleznete více info a neváhejte mne kdykoliv kontaktovat s dotazy. S pozdravem Zaňková M.
Odpovědět
Profilova fotka
@dolow Dobrý den, info Vám posílám do Vaší pošty., zdraví Bajer video
Odpovědět
Dobrý den, ráda bych Vaši svatbu nafotila. Přikládám ukázku fotografií a ve zprávách máte mou nabídku. Hodně štěstí s plánováním svatby:-) Tereza Brabcová, TBfoto
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín Vaší svatby mám volný a nabízím se Vám k dispozici, V případě že Vás zaujmu neváhejte napsat, vše potřebné mám zde na profilu či webu. S přáním dobré volby fotografa , Evča
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. Pokud se Vám moje príce bude líbit, budu rád, pokud se ozvete. Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
@dolow Dobrý den, rád nafotím Vaší svatbu, termín 13.8. mám volný. Nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslali jsme Vám nabídku do interní pošty. Vámi poptávaný termín máme zatím volný a je tedy možné Vám jej rezervovat. S pozdravem, J7 Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. Termín je aktuálně volný. S přáním pěkného dne Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, ráda vám vaší svatbu vyfotím. Podívejte se prosím na stránky. Ráda vám zodpovím vaše dotazy. Jen se zeptat. Krásný večer Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?