Fotograf a Kameraman na termín 18.8.2018 v Bruzovicich u Frýdku-Místku

Hledáme fotografa a kameramana na termín 18.8.2018. Bylo by to od rána až cca do 19:00. Děkuji za odpovědi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici. Odkaz na portfolio je pod příspěvkem. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Termín mám volný :) S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj.. termín mám volný. Podívejte se na web, kde je i ceník. Přema
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Veškeré informace naleznete na mých webových stránkách. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám nabídku své služby fotografa. Nyní žiji ve FM ale příští rok už budu v Bruzovicích. Pokud budete chtít tak se můžeme osobně setkat, mohu vám ukázat kompletní fotky ze svateb (což je dle mého jeden z nejdůležitějších faktorů při výběru fotografa) a vy se budete moci na cokoliv zeptat. Jen mě ještě napadá že jestli to budete mít Pod Burkem, tak si zkuste projít recenze. Klidně i tady na beremku. Co já slyšel tak lidé nejsou spokojeni.
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a posílám Vám zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web nebo FB, který je uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak se stačí ozvat :-) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :-) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?