Fotograf a Kameraman na svatbu 8. 9. 2018

Dobrý den, sháníme šikovného fotografa a kameramana na náš svatební den 8. 9. 2018 v plzeňském kraji- Švihov.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme a natočíme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do soukromé zprávy jsem vám zaslal detaily naší nabídky. Budeme rádi, když se nám ozvete a domluvíme se na podrobnostech. Pěkný den, Mirek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi se postaráme o zachycení vašeho svatebního dne. Portfolio a více informací naleznete na stránkách. Budu se těšit, že se ozvete. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
@horkam Dobrý večer, za sebe můžu nabídnout focení a pokud Vás moje práce zaujme, rád doporučím i kameramana. Krásný večer. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @horkam, s Káťou @katerinabarvirova jsme v pátek v Praze, tak nebude problém na sobotu přejet k vám ♥ mrkněte k nám na stránky, určitě se domluvíme ;) Káťa fotí, já natáčím ;) mějte se skvěle, Petr
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?