Fotograf a kameraman na svatbu, 2.8.2019, Průhonice

Dobrý den, sháníme fotografa a kameramana, který by zaznamenal náš den. Svatba bude 2.8.2019 v Průhonicích u Prahy - restaurace Hliněná Bašta. Představovali bychom si focení od příprav až po večerní první tanec - tedy cca 8 hodin. Za případné nabídky či doporučení děkuji. Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
@luckaprokopova Dobrý den, termín máme volný. Nabízíme foto a video a dlouhodobě sehraný tým:) Více informací posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám bude líbit moje ukázka, ráda Vám nafotím svatbu. :-) Veškeré informace naleznete na mém webu. S přátelským pozdravem, Marcela Novotná
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila - fotograf
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, termín mám volný, mrkněte na webovky a v případě zájmu se budu těšit na zprávu. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
@luckaprokopova Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) Průhonice, zdejší park i Hliněnou baštu znám, již jsem tam opakovaně fotil. Velmi příjemné místo na svatbu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš zermín mám volný. V případě zájmu ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda zaznamenám Váš neopakovatelný zážitek ve svatební den. Svatební fotograf je s Vámi po celičký den, je Vám velmi blízko, proto je mi vždy velkou ctí, pokud se mohu této role ujmout. V rámci Prahy si neúčtuji žádné cestovné, do soukromé zprávy si Vám dovoluji zaslat nabídku. Martina
Odpovědět
Profilova fotka
@luckaprokopova Dobrý den, informace Vám posílám do vaší pošty, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda Vám svatbu vyfotím :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, milá nevěsto, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín volný :) Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný. Koukněte na moje webové stránky a v případě zájmu určitě se ozvěte. Budu se těšit. Hezký večer .) Cena je dohodou, ale pohybuje se kolem 10 000Kč za celý den na svatbě. Hezký večer. S pozdravem Anželika
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný :-). Zabývám se focením i videem, ale vždy zvládnu jen jedno z toho. Kdyby se má práce zalíbila, určitě se ozvěte a něco vymyslíme! Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem kousek od Průhonic a mám volný termín. Doprava zdarma a rozumná cena za focení samozřejmostí. Moji práci najdete na profilu, webovkách a nejvíc ukázek na FB stránce. Budu se těšit na setkání.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Má cena je 1000 kč za hodinu fotografování. Kontaktujte mne. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný, nabídku jsem Vám zaslal do schránky. Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Moc všem děkuji za nabídky. Přišlo nám jich tolik, že jsme měli vůbec co dělat, abychom po večerech po práci všechno prostudovali. Už jsme vybrali, nicméně děkujeme i všem ostatním. Fotografům/kameramanům přeji hodně zakázek a nevěstám hodně zdaru! :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?