Fotograf a kameraman na svatbu 1.6.2019

Profilova fotka
Dobrý den, sháním šikovného fotografa a kameramana na termín 1.6.2019 Martinský mlýn (okolí Českých Budějovic) najde se někdo, kdo má ještě volno?
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš ​
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji pěkný den, velice ráda Vaši svatbu nafotím, v tomto termínu mám volno. Pokud by jste měli zájem, mrkněte na moje webové stránky pro více informací. Není problém se na čemkoliv domluvit. Jsem schopna zajistit též služby kameramana a vizážistky ;-) Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla i naše služby, budete mít svatbu na krásném místě a my bychom určitě moc rádi byli při tom... Podrobnější nabídku Vám posílám v soukromé zprávě. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a pokud Vás má práce zaujme, mohu Vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sháníte někoho spolehlivého a příjemného? Bude mi potěšením nafotit Váš svatební den. Termín Vaší svatby mám ještě volný. Podívejte se do mého profilu, nebo na webové stránky, jestli se Vám bude líbit styl mého focení. Děkuji. Přeji hezký den. Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na mé stránky, nebo fb a případně napište :) Zdravím, Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! Já, já, já já mám volno :-) a moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Krásný den, Váš datum mám zatím stále volný. Bylo by mi cti zachytit Vaše vzpomínky originálním pohledem. Pokud by Vás me snímky zaujaly, neváhejte mi napsat. Rada se s Vámi nezávazné sejdu pro probrání všech podrobností. Hodně štěstí při výběru i k Vaší cestě
Odpovědět
Profilova fotka
@simonaskolkova Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?