Fotograf a kamaraman 9.4.2016 v Praze 4

Dobrý den, sháním tým fotografa a kameramana na svatbu v Praze. Chtěly bychom i fotobudku. Fotografové ve stylu low key a high key nemusí odpovídat. Upřednostňujeme přirozeně barevné fotografie v interiéru i exteriéru.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tenhle jarní termín mám k dispozici. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se s volným termínem :) Na ukázku mé prace se podívejte zde na kartě nebo na našich webových / facebook stránkách. Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mohu nabídnout své profesionální služby. S pozdravem Petra Jansová-svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Pokud by Vás zaujala moje práce (více na našem FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
@markeeta Přeji prima den, termín máme ještě volný, bydlíme u Prahy a rádi Vám tak nabídneme naše fotografické a kameramanské služby. Pracujeme ve třech a jako výsledný "produkt" dodáváme: a) 300 upravených fotografií b) svatební video v délce cca 25 minut / dynamický sestřih z celého dne c) dvouminutový svatební klip d) celý sestřižený svatební obřad Všechny detaily včetně ceny zasílám do interní zprávy. :-) Pavlína, Renard Production
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. S pozdravem Robin P.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sice jsme z Pardubic, ale jezdíme po celé repubilce, jsme sehraný tým, jak kameraman, tak fotograf a máme i krásný fotokoutek, děláme rychle, kvalitně a za dobré ceny, věříme že s námi budete spokojeni. Informace posílám do Vaší pošty. Krásný den přeje Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, datum mam volne a rada Vam svatbu nafotim.., High key, low key, HDR a jinych srand se mnou nemusite bat :) Mrknete na web nebo facebook, treba Vas me fotky oslovi, cenik zasilam do zprav :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám i já nabídla svoje služby. Ukázky mojí práce včetně ceníku naleznete na mém webu. V případě jakéhokoliv dalšího přání či dotazu mne neváhejte kontaktovat! Děkuji. S pozdravem Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a právě poptávanou fotobudku Fotobot. Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@markeeta Také hlásím volný termín:) Jsem z Prahy. Ráda se s vámi potkám :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme volný. Pokud zavítate na naše webové stránky, naleznete tam vše potřebné - portfolio a také ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, take si dovolím přispět. Momentálně máme na balíčky foto+video slevy.... více na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
@markeeta Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vám touto cestou nabídly své služby na nafocení i natočení svatby. Jsme kreativní a rádi splníme Vaše přání. Preferujeme osobní předsvatební schůzku, kde si upřesníme Vaše představy. Samozřejmostí je smlouva na foto/video služby. Více fotografií (nejen svatebních) si můžete prohlédnout na naší FB stránce: https://www.facebook.com/J7-Photograp... Ceník foto i video služeb Vám v případě zájmu zašleme na e-mail. Těšíme se na případnou spolupráci a přejeme pěkný den. J7 Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?