Fotograf 9.9.2017 vysočina

Dobrý den, hledám šikovného, nápaditého fotografa ideálně z vysočiny na svatební focení. Svatba bude u Třebíče. Preferuji někoho, kdo nás nebude focením příliš zdržovat, určí se rozumnou cenu a fotky dodá upravené ve výborné kvalitě. Máte na někoho tip? Díky :)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít tuto slečnu https://www.facebook.com/kamilavavrov... a je výborná! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvedený termín mám ještě volný. Informace naleznete na mých www. Další dotazy ráda zodpovím. Jen pokud chcete mít hezké společné fotky ze samostatného focení, tak tomu bohužel aspoň hodinku budete muset obětovat. Alternativou může být i párové focení v jiný den, než je svatba ;-) S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám zprávu. Jiří Šmalec
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín. Bude mi potěšením zdokumentovat Váš svatební den. S přáním pěkného dne Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?