Fotograf 9/2018 Ostrava/Karviná

Dobrý den, sháníme na září 2018 svatebního fotografa z okolí Ostravy a Karviné. Můžete prosím někoho doporučit? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace najdete na stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Vřele doporučuji Michala Krusberského! Byli jsme velmi spokojeni. Fotky najdete u mě na profilu, nebo je i zde registrovaný jako profík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na naší stránku. Nabízíme např. ručně vyráběné fotoknihy a spolupracujeme s vlastní kadeřnicí a floristkou. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem a přáním pěkného dne, Michal Kroupa, KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na září mám ještě nějaké termíny volné. Budu rád, když se podíváte na mé webové stránky, kde naleznete ukázky mé práce a další informace. Jsem přímo z Ostravy. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Marta Molek :-)
Odpovědět
Musím za nás s manželem i svatebčany doporučit pana Jána Senčáka-opravdu člověk,který tomu rozumí,má náherné fotografie,kde se snaží zachytit krásu okamžiku i lásku daného páru, atmosféru celého svatebního dne.Jeho fotografie jsou s nápadem, umí zachytit nádherně barvy, pan Senčák je navíc velice příjemný člověk a umí poradit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :-) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?