Fotograf 8.8.2018 Praha

Dobrý den, Sháníme fotografa na celý svatební den ve středu 8.8.2018, s tím, že obřad plánujeme v 16:00. Celá svatba se bude odehrávat na Chateau St. Havel v Praze Krči. Děkuji za vaše příspěvky, Tereza
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Dobrý večer napsal jsem Vám zprávu :-) Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme momentálně volný. Budeme rádi, pokud se podíváte na naši tvorbu na našich webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer Tereso, když zaujme moje práce, rád Vaši svatbu budu fotit. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Dobrý den, Váš svatební den, budu ráda fotit třeba celý den. Fotografů je nás mnoho, vyberte si pouze toho, jehož tvorba Vás víc chytí, když jím budu já, můžete mě míti. Podívejte se na stránky webové, Fotografky Martiny Plichtové.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Dobrý den, moc ráda vám svatbu nafotím :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Velmi ráda se stanu Vaší svatební fotografkou :) Další svatební fotografie včetně ceníku naleznete na mém webu. S pozdravem Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Terezo, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, ráda přijedu.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám zatím neobsazený. Kompletní prezentaci a ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Pokud by Vás oslovil můj styl, dáme schůzku a probereme vše potřebné. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, i já se připojuji s nabídkou. Tento magický termín mám stále volný. Jsem z Prahy a místo znám. Pokud nahlédnete do mého portfolia a na mé reference, pište pokud vás zaujmou. Díky a jsem s pozdravem, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovoluji nabídnout své služby. Více fotografií najdete na mém profilu či webu. Informaci o ceně vám rád poskytnu po telefonu či e-mailu. S pozdravem, Tomáš Princ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici, více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, též si dovoluji nabídnout své služby.:) Více na kartě, či webu. Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se připojujeme s nabídkou focení, kterou najdete v SZ :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Nabízím vám focení vaší významné životní události, mé portfolio naleznete na FB stránce Portréty a svatby. . Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení ☺️ Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti. Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomášek Foto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno mám a případně vše potřebné zjistíte u mě na webu. Hezký den přeji. Kuba
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?