Fotograf 8.8.2015 - Zlínský kraj

Seženeme ještě kvalitního fotografa na celodenní focení svatby v okolí Kroměříže?
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, termín mám zatím volný. Nabízím hlavně tvůrčí a reportážní přístup. Tvůrčí v tom, že nemám "šablony" na focení ženicha a nevěsty, každý pár řeším podle toho, jaký je, jak na mě působí nebo co jim sluší. A reportážní v tom smyslu, že si všímám i maličkostí, co se dějí mimo hlavní děj. Posílám pár momentů z různých svateb a různých částí svatby (1. foto je z příprav: krájení rohlíků na jednohubky, pro tu fotku mám poslední týden prostě slabost :o).) Do SZ zasílám ještě ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, náhodou máme tento termín stále voľný, sme z Brna fotíme vo dvojici a kvalitu fotografií môžete posúdiť aj podľa našich stránok či fotiek na FB :-) Pokiaľ by Vás naša práca zaujala, neváhajte nás kontaktovať. Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, můžete navštívit můj web, nebo profil zde na beremese.. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Na Zlín mám krásné vzpomínky. Pokud Vás moje nabídka osloví, tak se určitě domluvíme. Při celodenním focení bych si neúčtoval cestovné. Přeji hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín a profesionální práci. s pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se nabízím s volným termínem. Budu rád, když se kouknete na můj profil nebo ještě lépe na web, kde najdete i ceník. S pozdravem Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
@barbarelllka Určitě seženete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nabídku máte v poště. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás má práce zaujme, rád zodpovím vše co Vás napadne :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?