Fotograf 8.7.2017 Ostravsko-Opavsko

Existuje ještě volný fotograf na termín 8.7.2017 z Ostravska či Opavska? Mám pocit, že už jsou všichni beznadějně obsazení :-( Díky moc za případné odpovědi.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. Přeji hezký večer. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, termín mám zatím ještě volný. S pozdravem, Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně kouknět e na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak se stačí ozvat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici. JŠ
Odpovědět
Profilova fotka
@tedrezka Dobrý den, termín mám prozatím taky volný. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento den mám zatím volný. Budu potěšen, když zavítáte na můj profil a kouknete na moji tvorbu. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S přáním krásného dne Vojtěch Podstavek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mně se tento termín uvolnil, takže jsem případně k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásím se do klubu fotografů s tímto volným termínem. Na mám webu naleznete vše potřebné i rezervační kalendář. Pokud mne budete kontaktovat, určitě se domluvíme. Rád za Vámi přijedu. S pozdravem Jan Dokoupil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den mam volno, sice jsem z Hranic, ale Ostravsko bezne fotim. Podivejte se na fb nebo me najdete pod Kadrastudio Prijemnou nedeli Katka
Odpovědět
Děkuji všem. Jak jste si možná všimli, muj den D už dávno proběhl (bohužel) a další se nechystá (bohudik) :-D fotografa sháněla prostřednictvím mě kamarádka, co beremko nemá, a ta už si vybrala, takže dalsi fotografove uz nemusí pridavat se nabídky. Ještě jednou díky :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?