Fotograf 7.7.2018 okres Žďár nad Sázavou

Hledam fotografa,ktery nam nafoti nas svatební den. Prosim cenovou kalkulaci a malou ukazku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, temín máme volný. nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@beautyfoto
Odpovědět
Profilova fotka
@martinape90 Dobrý den Martino, pár fotek přikládám, více na profilu nebo www a nabídka Vám přistane do zpráv. Krásný den. Standa Matouš
Odpovědět
@martinape90 Dobrý den zaslal jsem Vám zprávu :-) hezký den Radek
Odpovědět
Profilova fotka
@martinape90 Dobrý den, vámo zvolený termín mám ještě neobsazený. Ukázky mé práce včetně ceníku najdete na mých www. Případné dotazy vám ráda zodpovím. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se, S pozdravem Robin Puškáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, moc rád Vám nabídnu svoje služby ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký víkend Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovoluji nabídnout své služby. Více informací vám rád poskytnu po e-mailu. S pozdravem, Tomáš Princ
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám zatím neobsazený. Kompletní prezentaci a ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Pokud by Vás oslovil můj styl, dáme schůzku a probereme vše potřebné. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Ještě mám volno :) Napište mi a domluvíme se :) Krásný den, Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Martino, rád nabídnu i své služby. Posílám Vám zprávu. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Ceny a portfolio najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Víc informací pošlu do sz. S pozdravem Filip Fojtík +420 775 046 603
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, hoci mám za sebou už veľa svadobných fotení. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. Tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Koukněte na můj profil, kde mám i jednoduchý ceník a více fotografií. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
HLEDÁTE SVATEBNÍHO FOTOGRAFA? JEZDÍM FOTIT SVATBY PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE A DO ZAHRANIČÍ. ZACHYCUJI VÁŠ SVATEBNÍ DEN VE SNÍMCÍCH TAK JAK PROBÍHÁ. ZACHYTÍM TY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OKAMŽIKY A VAŠE EMOCE.
Odpovědět
Profilova fotka
@martinape90 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásný den, i já se přidávám se svou nabídkou služeb. ;-) Více informací na kartě nebo webu. S pozdravem Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?