Fotograf 5.5.2018 Olomoucko

Profilova fotka
Hledá se fotograf pro nás den na Hrade Šternberk. Cenove do 10tis
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotografie líbit, jsem jen Váš. Cenu mám lehce přes Váš strop, ale vždy je to o domluvě a přesné specifikaci, od toho se pak i cena muže měnit. Vše potřebné najdete na mých stránkách. V případe jakéhokoli dotazu jsem Vám k dispozici. Přeji příjemné odpoledne. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný, Hezký den Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a zprávu jsem už poslal :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @wewi87 Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
@wewi87 Ahojka, na mé webové presentaci najdete ukázky, ceník a veškeré informace. Další dotazy v případě zájmu ráda zodpovím i na osobní schůzce. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, napsal jsem vám zprávu :-) Martin Pištěk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na web, třeba se Vám budou líbit moje práce. Při včasné rezervaci se můžeme dost přiblížit vaší ceně (viz. ceník)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín mám zatím volný. Mou tvorbu najdete na webové a facebookové stránce uvedené v profilu. V případe zájmu mě neváhejte kontaktovat :-) Jedlička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte na web a jestliže budete mít zájem, můžete mě kontaktovat. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@wewi87 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?