Fotograf, 30.5.2020 v Slavkove u Brna

Hľadám fotografa na celodenné fotenie svadby na 30.5.2020. Obrad je v Slavkove u Brna. Fotiť by sme chceli v okolí v lese alebo v prírode. Mali by sme záujem i o fotokútik.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno a vše co píšete zařídím. Ceník a další info na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
@katarinkahol Dobrý deň, Katka, Váš termín mám voľný, budem rád, ak by ste si našli čas a pozreli sa na môj profil, kde okrem mojej tvorby nájdete aj všetky podstatné informácie. Prajem pekný deň, Ján Senčák PS. Na južnej Morave fotím celkom často a rád.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád budu přitom:)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR, jsme z Brna. Ke svatebnímu focení nabízím párový předsvatební focení zdarma, je u nás taky možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sezona 2020 je otevřená a rezervace na příští rok již přijímám a termíny se plní. Odkaz na mé webové stránky naleznete dole pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a pokud se Vám budou líbit moje fotky, můžeme se domluvit. Ještě Vám posílám zprávu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zmiňovaný termín mám prozatím volný. Ráda Vám nabídnu své služby. Napište mi v případě zájmu a obratem se Vám ozvu. S pozdravem Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás osloví moje ukázka, ráda Vám nafotím svatbu, Veškeré informace najdete na webu. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý večer, také mohu váš svatební termín nabídnout, mám ho volný :) Budu ráda, když si prohlédnete mé portfolio svatebních galerií a mé webové stránky, kde najdete spoustu informací a pokud vás zaujmou, budu se těšit na zprávu od Vás :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, také bych nabídla své služby :) Info najdete na webu a fb, případné otázky ráda zodpovím mailem nebo telefonicky :) Kačka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví, mohu Vám být k dispozici. Fotokoutek mám v rámci balíčku. Děkuji, hezký den Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mrkněte, prosím, i na moje stránky. Třeba se Vám můj styl zalíbí:)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Katarino! :) Jsem svatební fotografka, momentálně žiji v Indii a svatby fotím po celém světě. Na květen a červen přijíždím fotit svatby do ČR, proto si doplňuji volné termíny. Moje portfolio. Fotím pouze celý svatební den (příběh). Cena za celodenní focení se pohybuje okolo 15000 Kč. Fotokoutek mám také k dispozici. Kontaktujte mne, prosím, na email a určitě se domluvíme. Budu se těšit! :) Anna
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den fotograf Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?