FOTOGRAF 3.9.2016 JIŽNÍ ČECHY

Dobrý den, sháníme fotografa( a také kameramana :-) ) na náš svatební den 3.9.2016 v Českých Budějovicích, děkuji za příspěvky :-) 8-)
Odpovědět
Eva Albrechtová, Klára Kubartová - Photo Claire, Miroslav Přecechtěl, Ano foto, Zuzana Scharf, Libor Fousek, Lucie Janáková, všichni jsou na facebooku nebo si je vygoogluj.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a na svatby cestuji po celé republice. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Děkuji za tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda váš den D vyfotím Podíveje se prosím na stránky. Jsem profifotografka, nkoliv příležitostná. Přeji krásný den M.Bendová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám volný a jsem k dispozici (nepíšeme si spolu nyní přes email ? :))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka- Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín také ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Přeji krásný den Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem z Písku, a proto je snadné se před Vaší svatbou potkat a probrat detaily. Vaše datum mám zatím volné a budu rád když Vás zaujmu a ozvete se. :) Díky Honza
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se snabídkou volného termínu. Více info na webu a FB. Krásný den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji. Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Projděte si, prosím, mé internetové stránky. Fotografuji svatby malinko jiným stylem, než je dnes běžné - dokumentárně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství opakujících se portrétů, retuší, filtrů a přebarvených fotografií. Ctím čistou fotografii. Záznam atmosféry svatby pak dostává trvalejší a nefalešný charakter. Připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné album. Prohlédněte si také video umístěné na mém profilu. Získáte tak představu, jak album vypadá. Detaily a referenční alba na mém webu. Mějte hezký den. Tomáš Chadim
Odpovědět
Dobrý den, děkuji za nabídky. Fotografa již máme.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?