Fotograf 3. 6. 2017 Jičínsko??

Dobrý den, poptávám fotografa na svatbu dne 3. 6. 2017 na zámečku Tuř u Jičína. Za případné nabídky předem děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaaca03 Dobrý den, tento den mám volný. Budu rád, když se podíváte na moji tvorbu a webové galerie. Poud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S úctou Vojtěch Podstavek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud se budou líbit fotografie, mohu být k dispozici. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když by se Vám naše práce líbila, bude nám potěšením být v den "D" s Vámi. Vše co je potřeba najdete na našich stránkách, v případě zájmu nebo jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat. Přeji krásný advent. S pozdravem Lukáš & Martin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termím máme zatím volný. Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobý den, budu velmi rád, pokud se podíváte na mou tvorbu - odkaz na svatební webové stránky je hned pod vloženou fotografí. Pokud by Vás má tvorba zaujala, stačí se případně ozvat přes kontaktní formulář též na webu. Díky. Přeji pohodové vánoční svátky. honza
Odpovědět
Pocházím z Jičína a ze svatebních fotografů z Jičína je určitě bezkonkurenční práce Libora Duška, zkuste oslovit jeho:).
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu a následně vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Na svatbě to potom není takový šok a zároveň si řekneme co je a není pro pěknou fotografii dobré a vhodné, zkusíme pózy. V nabídce mám i zábavnou automatickou fotící mašinu Fotobot, která fotí sama a rychle tiskne (16s). Dále je možnost objednat si v balíčku navíc kameramana za příjemné ceny. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu. Mrkněte na můj web. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Jednoznačně - Libor Dušek :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?