Fotograf 28.dubna 2019

Dobrý den, Hledám fotografa svatby v termínu 28. dubna 2018. Svatba se bude konat 20 km od Brna. Koho byste doporučili?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace najdete na stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád prijedu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, můžete navštívit web.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučím kolegy, můžeme přijet ve dvou nebo klidně i ve třech. S @petrnoxnovak & @katerinabarvirova ... Foto+Foto, nebo Foto+Video, nebo Foto+Foto+Video, nebo samozřejmě můžu i sám, vše je jenom o domluvě podle toho jakou svatbu chystáte ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme stále volný a jsme z Brna. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Dobrý den datum mám volný a rád přijedu :-) Hezký den Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer, posílám soukromou zprávu s nabídkou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký večer Markéta Peterková
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, duben není problém. Rád Vaši svatbu nafotím. Mrkněte na můj web, kde najdete ukázky mé práce. Budu se těšit na případnou zprávu od Vás. David
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, pokud vas zaujme ma prace, nevahejte se ozvat:) Hezky den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rovněž mám volno. Fotografie mrkněte na webu. Na vyžádání zašlu ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda nafotím vaši významnou životní událost. Mé portfolio naleznete na mé FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. V případě zájmu prosím se ozvěte co nejdříve, abychom projednali detaily a popřípadě se sešli osobně. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla služby fotografky Mii Mirrelli. Je z Prahy, ale jezdí po celé České republice. Pokud Vás fotografie zaujmou, ráda zodpovím veškeré dotazy. Přeji krásný den, Lenka Doporučení a hodnocení máme na facebookových stránkách. Portfolio je na webu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?