Menu Forum

Fotograf - 28.5.2016 Vsetín (případně okolí) - max 2 - 4 hodiny

5. dub 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
br_han
Registrovala se 17. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 5 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
br_han
Registrovala se 17. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 5 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, hledáme fotografa na svatbu ve Vsetíne, 28.5.2016. Jednalo by se jen nafocení obřadu a pár soukromých fotek a fotek s rodinou, předpokládám, že to zabere cca 2 hodiny. Prosím nabídky i s cenou do soukromé zprávy, mockrát děkuji.
21. únor ve 12:48  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
kenzi
Registrovala se 24. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kenzi
Registrovala se 24. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den,
doporučuji Jana Dokoupila z Valašskéh Meziříčí. Cena za 4hodiny i s dojezdem a osobními konzultacemi je kolem 2000 - 3000kč. Domluva i fotky jsou perfektní. Osobní stránky má bohužel v předělávání. Pokud budete mít zájem napište mu na email.
4. dub ve 23:16  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra kontaktné údaje”
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

mohl bych Vám nabídnout pětihodinový balíček (viz naše stránky). Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu, ozvěte se).

Filip
22. únor v 16:56  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (39 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
2

“Neostré a ostré snímky - Proč může mít profík mnohem větší "starosti" s ostrou fotkou, než když si doma fotíte mobilem? Souvisí to s velikostí snímače (tj. políčkem, které zaznamenává obraz). U mobilu je miniaturní a ostré je v podstatě vše, snímek ale často nemá takovou atmosféru a samozřejmě nemůže mít takovou kvalitu. Narozdíl od toho je zrcadlovka se snímačem”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (39 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
2

“Neostré a ostré snímky - Proč může mít profík mnohem větší "starosti" s ostrou fotkou, než když si doma fotíte mobilem? Souvisí to s velikostí snímače (tj. políčkem, které zaznamenává obraz). U mobilu je miniaturní a ostré je v podstatě vše, snímek ale často nemá takovou atmosféru a samozřejmě nemůže mít takovou kvalitu. Narozdíl od toho je zrcadlovka se snímačem”
(Před 1 měsícem)

Na požádání zašleme ceník, cestovné zdarma atd. Více na našem profilu nebo stránkách. Hezký den přeje tým AMAKA. Dále pokud můžeme doporučit, tak koukněte na náš blog: svatebni-bloger, je tam spousta zajímavých doporučení z naší dlouholeté praxe.
5. dub ve 13:42  •  www.svatebni-fotos.cz  •  To se mi líbí