Menu Forum

Fotograf - 28.5.2016 Vsetín (případně okolí) - max 2 - 4 hodiny

5. dub 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
br_han
Registrovala se 17. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 5 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
br_han
Registrovala se 17. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 5 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, hledáme fotografa na svatbu ve Vsetíne, 28.5.2016. Jednalo by se jen nafocení obřadu a pár soukromých fotek a fotek s rodinou, předpokládám, že to zabere cca 2 hodiny. Prosím nabídky i s cenou do soukromé zprávy, mockrát děkuji.
21. únor 2016 ve 12:48  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
kenzi
Registrovala se 24. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kenzi
Registrovala se 24. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den,
doporučuji Jana Dokoupila z Valašskéh Meziříčí. Cena za 4hodiny i s dojezdem a osobními konzultacemi je kolem 2000 - 3000kč. Domluva i fotky jsou perfektní. Osobní stránky má bohužel v předělávání. Pokud budete mít zájem napište mu na email.
4. dub 2016 ve 23:16  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra kontaktné údaje”
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (32 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (32 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

mohl bych Vám nabídnout pětihodinový balíček (viz naše stránky). Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu, ozvěte se).

Filip
22. únor 2016 v 16:56  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (40 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“STAČÍ VÁM JEN MÁLO FOTEK? Je to na vás, každopádně na pracnost to má vliv jen z pohledu zpracování. Pokud chce fotograf dosáhnout co nejlepšího výsledku, tak vždy musí jít do toho naplno tak, abyste vy pak vybrali těch vašich TOP 200 fotek. Hlavně kvalitní reportáží neuvěřitelně narůstá počet snímků, proto z celého dne předáváme běžně kolem 1000 ks zpracovaných”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (40 r.)
Svatební fotograf Olomouc. FOTO + VIDEO klipy AMAKA
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“STAČÍ VÁM JEN MÁLO FOTEK? Je to na vás, každopádně na pracnost to má vliv jen z pohledu zpracování. Pokud chce fotograf dosáhnout co nejlepšího výsledku, tak vždy musí jít do toho naplno tak, abyste vy pak vybrali těch vašich TOP 200 fotek. Hlavně kvalitní reportáží neuvěřitelně narůstá počet snímků, proto z celého dne předáváme běžně kolem 1000 ks zpracovaných”
(Před 2 měsíci)

Na požádání zašleme ceník, cestovné zdarma atd. Více na našem profilu nebo stránkách. Hezký den přeje tým AMAKA. Dále pokud můžeme doporučit, tak koukněte na náš blog: svatebni-bloger, je tam spousta zajímavých doporučení z naší dlouholeté praxe.
5. dub 2016 ve 13:42  •  www.svatebni-fotos.cz  •  To se mi líbí